OCT08

Init TV „PINIGŲ VALDOVAI“ 14 dalis

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Pinigai visada juda, teka viena kryptimi – iš finansiškai neišprususių kišenių į finansiškai išprususių sąskaitas. Kaip apsaugoti save nuo daugelio klaidų ir pinigų praradimo? Ką turime daryti, kad pinigai judėtų ne iš mūsų, bet pas mus?

Be atsakymų į šiuos klausimus laidoje taip pat atskleidžiama kokia gyventojų savybė lemia šalies turtingumą.

Šaltinis: Baltų Atlantida

SEP30

„ŽINIŲ RADIJAS“ LAIDA „PRIE PIETŲ STALO“ APIE PROJEKTĄ „TOC FOR EDUCATION“

Radijo laidoje dalyvauja prof. Rimvydas Jasinavičius, TOC for Education sertifikuoti lyderiai Solveiga Dargytė ir Vidmantas Ganiprauskas bei verslo konsultacijų įmonės vadovas, konsultantas, naudojantis TOC metodiką, tinklaraščio commonsense.lt autorius Mindaugas Voldemaras

Plačiau su projektu „TOC for Education“ susipažinti galima internete adresu tocforedu.lt

Šaltinis: Žinių radijas

SEP16

Init TV „PINIGŲ VALDOVAI“ 12 dalis

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Pastaruoju metu daugelis mūsų žmonių skundžiasi pinigų stygiumi, puola jų skolintis arba taupyti, bet nuo to jų gyvenimas nė kiek nepagerėja. Kodėl? Kas sąlygoja mūsų turimų pinigų vertę? Kodėl taip sunkiai uždirbamų pinigų vertė sparčiai mažėja? Kas dėl to kaltas?

Šioje laidoje pateikiami aiškūs atsakymai į šiuos ir kitus daugeliui aktualius klausimus.

Šaltinis: Baltų Atlantida

JUL22

„LIETUVOS RADIJAS“ LAIDA „DIENOS TEMA“ APIE PROJEKTĄ „TOC FOR EDUCATION“

Vilniaus miesto ir apskrities verslininkų darbdavių konfederacija Lietuvos mokyklose pradeda diegti naują verslumo ugdymo programą „TOC for Education“. Rugsėjį darbai prasidės dešimtyje Lietuvos regionų mokyklų. Tam ruošiasi specialiai atrinkti mokytojai, baigę atitinkamus paruošiamuosius kursus.

Laidoje dalyvauja projektą vykdančios Vilniaus miesto ir apskrities verslininkų darbdavių konfederacijos prezidentas Rimvydas Jasinavičius ir Vilniaus pedagoginio universiteto Socialinių mokslų fakulteto dekanas Vytas Navickas.

Plačiau su šiuo išskirtiniu projektu „TOC for Education“ susipažinti galima internete adresu tocforedu.lt

Šaltinis: LRT

JUL21

BTV „KARŠTAS VAKARAS“: KUR JUDA LIETUVOS ŠVIETIMAS?

I dalis:

II dalis:

Rytoj baigiasi dokumentų priėmimas į aukštąsias mokyklas. Pagal stojančiųjų populiarumą technologiniai mokslai gerokai nusileidžia socialiniams.

Tačiau nepaisant aukštų mūsų visuomenės išsilavinimo rodiklių 35 proc. jaunimo neturi darbo, o neretai jaunas žmogus svajoja apie samdinio darbą, o ne nuosavą verslą.

Tad – kur juda mūsų švietimo sistema? Kur ji kreipia mūsų jaunimą ir visuomenę? Ką reikėtų joje keisti pirmiausia? Ką rodo stojančiųjų į aukštąsias mokyklas tendencijos?

Apie tai BTV laidoje „Karštas vakaras“: Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius, Vilniaus verslininkų ir darbdavių konfederacijos prezidentas prof. Rimvydas Jasinavičius ir Lietuvos studentų sąjungos prezidentas Dainius Dikšaitis.

Šaltinis: BTV

JUL12

BTV „KARŠTAS VAKARAS“: KAIP PASKATINTI ŽMONIŲ VERSLUMĄ?

I dalis:

II dalis:

Statistika skelbia, kad lietuvių verslumas perpus mažesnis nei Vakarų Europos šalyse. Šiandien tūkstančiui gyventojų tenka apie 20 įmonių. Kaip išjudinti mūsų visuomenės verslumą ir ko reikia, kad žmonės norėtų imtis nuosavo verslo?

Laidoje dalyvauja Seimo narys, ekonomikos komiteto narys Kęstutis Masiulis, prof. Rimvydas Jasinavičius ir verslininkas, viešųjų ryšių ekspertas Arūnas Pemkus.

Šaltinis: BTV

JUN05

ČESLOVO IŠKAUSKO ŽURNALISTINIS DIENORAŠTIS: SAVAITĖS PJŪVIS

Laidoje kalbama apie ekonomiką ir jos valdymą. Rimvydas Jasinavičius buvo pirmosios nepriklausomos Lietuvos ministras. Dabar jis – technikos mokslų daktaras, dėstytojas, Mykolo Romerio universiteto profesorius, besigilinantis į ekonomikos ir finansų valdymo problemas. Interviu su profesoriumi – apie mūsų ekonomikos padėtį.

Šaltinis: iskauskas.lt

JUN03

„ŽINIŲ RADIJAS“ LAIDA „PRIE PIETŲ STALO“ APIE „TOC FOR EDUCATION“ METODIKĄ

Radijo laidoje dalyvauja prof. Rimvydas Jasinavičius ir verslininkas, tinklaraščio commonsense.lt autorius Mindaugas Voldemaras

Plačiau su šiuo išskirtiniu projektu „TOC for Education“ susipažinti galima internete adresu tocforedu.lt

Šaltinis: Žinių radijas