Kviečiu į seminarą.

Artimiausių seminarų metu pasidalinsiu su jumis savo žiniomis bei patirtimi. Kalbėsiu apie tai, kas sukelia daugelį mūsų finansų krizių, kaip jas įžvelgti ir nugalėti, kokiais būdais ir įrankiais galima užtikrinti asmeninio turtėjimo procesą. Bus atsižvelgta į pastarojo laikmečio aktualijas ir artimiausios ateities tendencijas.

Susidūrę su problemomis savo gyvenime, žmonės pirmiausiai bando jas įveikti savo jėgomis.

Tie jų veiksmai panašūs į elgesį užklupus ligai: pradžioje atrodo, kad ji arba pati praeis, arba ją galima bus įveikti savo metodais. Apie itin liūdnas tokių veiksmų pasekmes liudija kraupi statistika.

Problemos – tai įvairiausių nūdienos laikų negandų simptomai. Laiku ir tinkamai įtakojant jas sukėlusias priežastis, galima ne tik atstatyti, bet ir pagerinti savo gyvenimo būklę. Tačiau, kaip?

„Neįmanoma išspręsti jokios problemos, naudojant tas pačias žinias, mintis, mąstymą ir veiksmus, kurie ją pagimdė“ – tvirtino A. Einšteinas.

Tam reikia pasitelkti geresnį patyrimą, metodus ir įrankius iš tų žmonių, kurie jau nekartą panašias problemas yra sėkmingai išsprendę.

Ši taisyklė tinka visoms gyvenimo sritims: ir susirgus, ir krizei ištikus tarpasmeniniuose santykiuose, profesinėje veikloje ar finansuose.

Visose gyvenimo srityse būtina įžvelgti ir pritaikyti bendruosius gyvenimo dėsnius, metodus ir įrankius. Tereikia juos sužinoti, suvokti ir teisingai juos naudoti.

Tiesos kriterijus yra sėkminga praktika. Todėl greičiausias ir patikimiausias būdas teisingai išspręsti problemas yra patyrusių žmonių veiklos programų perėmimas ir naudojimas.

Nereikia daugeliui įrodinėti, kad tinkamai susitvarkius finansines problemas, daugelio kitų problemų sprendimai ženkliai palengvėja.

 

Daugiau informacijos ir registracija: ČIA