Su šiuo seminaru spalį ir lapkritį važinėsiu po Lietuvą,  lankysiuos Kaune, Panevėžyje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Mažeikiuose, žinoma, ir Vilniuje.

Vakarų pasaulis dėl grėsmingai išsibujojusio vartojimo skolon nuolat yra krečiamas finansinių krizių. Vartojamo ekonominio derliaus deficitas neleidžia tų krizių išvengti ir panaikinti. Spartėjanti piniginių kupiūrų emisija praskiedžia ir nuvertina turimus pinigus. Tai neišvengiamai kildina kainų kilimą, atlyginimų vertės mažėjimą ir nuolatinį visuomenės skurdinimą.

Lygiagrečiai blogėja Vakarų valstybių demografinė padėtis: darbo jėgos apimtys mažėja, o išlaikytinių gretos sparčiai auga. Tų valstybių politikai, spaudžiami didėjančios išlaikytinių daugumos, nuolat didina mokesčius dirbantiems, tuo sunkindami pastarųjų dalią, mažindami jų motyvaciją kelti darbinės veiklos efektyvumą.

Tad bendrosios finansinės žmonių perspektyvos – niūrios: mokesčiai ir toliau didės, kainos kils, vargai spaus. Labiausiai nukentės finansiškai neišprususi visuomenės dalis.

Turintys daugiau intelekto sugebės ir laiku įžvelgti artėjančias grėsmes, ir tinkamai joms pasiruošti, ir greičiau bei lengviau jas  įveikti.

Teisingi ir laiku atlikti asmeninių finansų valdymo veiksmai ženkliai pagerina jų autorių padėtį: svarbiausia būtina žinoti ką, kada ir kaip reikia daryti su savais pinigais. Tai nėra nei sudėtinga, nei sunku, kai susipažįsti ir suvoki tų veiksmų esmę.

Plačiau apie šį seminarą – SPAUSKITE ČIA